W IZRAELU MĘŻCZYŹNI NIE MAJĄ ZAPALENIA GRUCZOŁU KROKOWEGO JUŻ W 2-3 TYGODNIE, STOSUJĄC SPECJALNĄ METODĘ, I SĄ ZDROWI RAZ NA ZAWSZE.
(metoda jest opisana poniżej)



Tymczasem w Polsce: lekarze dogadują się z aptekami, co roku ukrywają skuteczne leki przed mężczyznami i "ciągną pięniądze". Przepisują bardzo drogie leki i badania! (aby dowiedzieć się, jak znaleźć ten preparat i gdzie go kupić, przeczytaj uważnie artykuł poniżej)

Zapalenie gruczołu krokowego jest najczęstszą chorobą wśród mężczyzn po 40 roku życia, a lekarze w ostatnich latach zauważyli nieprzyjemną tendencję do zapadania na nią coraz młodszych mężczyzn. Coraz częściej mężczyźni zwracają się do lekarzy z tymi problemami w wieku 30, 25, a nawet 20 lat.

Następujące nawyki i zachowania mogą powodować chorobę.

 • - siedzący tryb życia,
 • - nieregularne życie seksualne,
 • - choroby zakaźne,
 • - dziedziczna predyspozycja,
 • - stres i choroby układu moczowo-płciowego,

We współczesnym świecie bardzo łatwo jest mieć problemy z prostatą. Niektórzy mają je w wieku 25 lat, inni w wieku 45 lat, to tylko kwestia czasu.

Sprawdź, czy masz objawy zapalenia gruczołu krokowego:

W 2019 roku Departament Urologii opublikował przerażające statystyki: ponad 72% mężczyzn w wieku powyżej 37 lat mają problemy z prostatą. Ustalenie obecności zapalenia gruczołu krokowego jest dość proste i nie wymaga przygotowania medycznego, większość jego objawów jest specyficzna:

 • Częste bóle:
  • - W dolnej części brzucha, w mosznie;
  • - w kroczu lub penisie;
 • Problemy z oddawaniem moczu:
  • - częste oddawanie moczu, pieczenie w cewce moczowej;
  • - uczucie nie całkowicie "pustego pęchrza";
  • - trudności w oddawaniu moczu (słaby strumień moczu);
 • Zaburzenia seksualne:
  • - zmniejszone pożądanie seksualne;
  • - pogorszenie czasu trwania i jakości erekcji;
 • Słaby wytrysk:
  • - przedwczesny wytrysk lub problemy z jego osiągnięciem;
  • - słaba erekcja

Również zwiększone zmęczenie i drażliwość

Pomimo oczywistego spadku jakości życia, wielu mężczyzn żyje z zapaleniem gruczołu krokowego od lat, nie zdając sobie sprawy z nieodwracalnych konsekwencji, ponieważ nieprzyjemne odczucia mogą mniej lub bardziej wpływać na ich życie.


Nieleczone zapalenie gruczołu krokowego zawsze prowadzi
do gruczolaka prostaty.

Część tych mężczyzn można zrozumieć, ponieważ diagnoza zapalenia gruczołu krokowego u każdego, kto rozumie specyfikę tego procesu, powoduje smutek, wstyd i zakłopotanie. Ponadto w zdecydowanej większości przypadków po rozpoznaniu zapalenia gruczołu krokowego wizyta u urologa staje się corocznym obowiązkiem. Lekarze łagodzą najostrzejsze objawy za pomocą leków, "które są zalecane przez farmaceutów", jednak gdy tylko instrukcje przestają być wypełniane, zapalenie gruczołu krokowego znów staje się dolegliwością.

Jak leczymy zapalenie gruczołu krokowego (i jak NIE należy go leczyć)

Najtrudniejsze jest to, że nie możesz pozbyć się zapalenia gruczołu krokowego, nawet jeśli naprawdę chcesz.

Standardowe leczenie zapalenia gruczołu krokowego:

Mężczyzna chodzi prosić o pomoc lekarzy. Prywatnie lub bezpłatne - nie ma znaczenia, ponieważ w końcu i tak będziesz musiał zapłacić za badania.

Lekarz przeprowadza badanie, zaleca wykonanie kilku badań. Niektóre nie są nawet potrzebne, ale na wszelki wypadek coś się znajdzie, co można wyleczyć. Dodatkowo, same badania kosztują pieniądze.

Po badaniu lekarz stawia diagnozę "zapalenia gruczołu krokowego" i przepisuje "zalecane leki". Leki te zostały stworzone w celu złagodzenia ostrych objawów choroby, ale nie leczenia przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego. I oczywiście urolog zaleca firmy farmaceutyczne, których przedstawiciele medyczni przynoszą mu najwięcej pieniędzy. Te leki są na ustach wszystkich.

Oprócz "zalecanych" leków łagodzących objawy, lekarze zawsze przepisują odbytniczy masaż prostaty lub zabiegi o podobnym działaniu. Jest to procedura upokarzająca i bardzo nieprzyjemna - masaż odbywa się palcem poprzez dotykanie penisa mężczyzny. Średnio kurs masażu obejmuje 10-14 sesji. Za każdą sesję trzeba oczywiście zapłacić.

Oprócz głównego leczenia, lekarze często przepisują leki poprawiające funkcje seksualne, podnoszące jakość plemników, "przywracające organizm do formy" po antybiotykach itp.

W rezultacie jednorazowe leczenie zapalenia gruczołu krokowego w Polsce będzie kosztować mężczyznę w przedziale od 300 do 1500 złotych, lekarze-urolodzy w rzeczywistości tworzą kurs terapii oparty na finansowych możliwościach pacjenta. przy takim leczeniu usunięte zostaną tylko główne ostre objawy choroby. Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego pozostanie i objawi się ponownie, gdy tylko mężczyzna się przechłodzi lub przestanie przestrzegać diety zaleconej przez lekarza. W rezultacie kwoty te muszą być płacone co roku - na tym właśnie polega budowanie wspólnego przedsiębiorstwa urologiczno-farmaceutycznego.

Jak zapobiega się zapaleniu gruczołu krokowego przez lekarzy w Izraelu?

W Izraelu, aby zapobiegać zapaleniu gruczołu krokowego, nie trzeba nawet konsultować się z lekarzem. Wystarczy przyjść do apteki przy pierwszych objawach i kupić sprawdzone przez dziesięciolecia środki, które nie docierają na rynek polski tylko dlatego, że pomagają całkowicie zapomnieć o przewlekłym zapaleniu gruczołu krokowego (raz na całe życie i na zawsze)! Naturalne jest to że taki produkt nie jest korzystny dla polskiej mafii farmaceutycznej - o wiele bardziej opłaca się wpisać osobę na coroczne usunięcie objawów bólowych, niż zapobiec chorobie za pomocą całkowicie niedrogiego preparatu, który jest dostępny dla wszystkich. W przeciwieństwie do naszego kraju, ubezpieczenie zdrowotne w Izraelu jest wysoko rozwinięte. Firmy ubezpieczeniowe nie są zainteresowane co drugim mężczyzną odwiedzającym lekarzy 2 razy w roku - w końcu firmy ubezpieczeniowe muszą za to wszystko płacić, a w Izraelu są dość wysokie pensje lekarzy. Wręcz przeciwnie, firmy są zainteresowane zapewnieniem, że leczenie jest tak wydajne i szybkie.

W Izraelu interesy firm ubezpieczeniowych zdobyły mafię farmaceutyczną i na szczęście dla zwykłych mężczyzn środek do zapobiegania zapaleniu gruczołu krokowego jest zawsze w sprzedaży...

Czy sytuacja w Polsce się zmieni na lepsze?

Niestety, nie możemy spodziewać się żadnych pozytywnych zmian w dziedzinie pracy polskich aptek i lekarzy, ponieważ biznes farmaceutyczny posiada zyski w wysokości miliardów dolarów i najwyżej postawieni ludzie w państwie otrzymują z tego dochody.

Jednak dziś nie jest wcale konieczne kupowanie leków w aptekach. Można to zrobić przez Internet za pomocą specjalnych stron internetowych. Ostatnio jednym z najskuteczniejszych preparatów w Izraelu jest Prostonel. Pojawił się już i w naszym kraju. Niemal natychmiast zdobył sobie sympatię ludzi.

W naszym kraju producentowi udało się udostępnić środek każdemu! Po długich negocjacjach, udało nam się uruchomić federalny program "Męskie zdrowie". Celem programu jest umożliwienie każdemu człowiekowi poradzenia sobie z zapaleniem gruczołu krokowego, nie powodując ani raka, ani śmierci pacjenta, niezależnie od jego kondycji finansowej. W ramach tego federalnego programu otrzymasz Prostonel z rabatem 55%.

Możesz kupić Prostonel na stronie producenta, klikając odpowiedni przycisk poniżej.

Rozpoczęto kampanię na dużą skalę, zainicjowaną przez największe w kraju sieci aptek, przeciwko temu środkowi. Być może już wkrótce zniknie również ze sprzedaży. Zalecamy kupowanie Prostonel dla wszystkich mężczyzn, a wciąż można to zrobić. Do (włącznie) lek będzie wydawany z 55% zniżką!

ABY UZYSKAĆ PROSTONEL 55% TANIEJ, WYPEŁNIJ FORMULARZ ZNAJDUJĄCY SIĘ PONIŻEJ

Stara cena: 299zł

Nowa cena: 137zł








Komentarze


Andrzej

Dzięki za interesujący artykuł! W Polsce wszystko jest zepsute na najwyższym poziomie, dobrze, że mamy dostęp do internetu. Zamówiłem Prostonel Z rabatem. Zobaczymy czy działa tak dobrze jak piszą.

Lubię to

Adam

W pełni potwierdzam: Prostonel - jest to cudowny środek. Kupiłem go w Montenegro, kiedy miałem urlop rok temu, za około 200 złotych. Wcześniej przez 10 lat cierpiałem na przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego. Próbowałem to leczyć, traktowałem problem na poważnie, ale jak napisano powyżej, leczenie dało tylko tymczasowy efekt. Stosując Prostonel zapalenie gruczołu krokowego całkowicie zniknęło. Polecam dla wszystkich mężczyzn: Prostonel . On pomoże!

Karol

Zamówiłem. Naprawdę otrzymałem środek z rabatem 55%.:))) Jestem mile zaskoczony. Dziękuję!

Mikołaj

Również mam doświadczenie w leczeniu zapalenia gruczołu krokowego z tym lekiem. Kupiłem go przez wskazaną stronę internetową, tylko wtedy nie było żadnych rabatów, a kosztowało mnie to około 220 złotych za paczkę. Najważniejsze, że pomógł mi pozbyć się zapalenia gruczołu krokowego w około 2 tygodnie bez żadnych masaży.

Piotr

Oglądałem kiedyś program na jedynce o działalności farmaceutycznej we Włoszech. Coś w stylu jak dziennikarskie śledztwo. Mówili także o tym leku.

Aleksandr

Chorowałem na przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego odkąd miałem 28 lat. Teraz mam 41 lat. W tym czasie leczyłem go dwukrotnie, gdy występowały ciężkie objawy. Ostatni raz lekarze ledwie mnie ocalili. Powiedzieli że jeszcze trochę, a zapalenie gruczołu krokowego mogło by przejść na raka prostaty. Dlatego radzę wszystkim, którzy mają zapalenie gruczołu krokowego, aby pozbyć się go tak szybko, jak to możliwe. To bardzo niebezpieczna choroba.

Adrianna

Muszę zamówić taki środek dla mojego męża. Dziękuję!

Kamil

Otrzymałem jednak paczkę z rabatem 55%. Nigdy takich zniżek nie było. Dzięki dla producentów!

Arkadiusz

Prostonel - jest najlepszym lekiem ze wszystkich! Zgadzam się z autorem artykułu i wszystkimi komentarzami, które go chwalą. Brałem go około 3 miesięcy temu. Zapalenie gruczołu krokowego nie miało końca! Wcześniej przez kilka lat miałem taką sytuacje, że z powodu choroby miałem słabą erekcje i szybko dochodziłem. Teraz wszystko jest normalne

Mariusz

+500. Świetny środek

Mark

Przeczytałem więcej o Prostonel. na stronie internetowej. Imponujące! Zamówiłem. Obiecali, że za 3 dni będę mógł odebrać paczkę od kuriera. Wygodnie.

Paweł

Chłopaki, to naprawdę rewelacyjne! Dostałem go w zeszłym tygodniu. Teraz nie mam ani jednego symptomu zapalenia gruczołu krokowego. Bóle zniknęły, przestałem często biegać do toalety, ból podczas oddawania moczu zniknął. Dodatkowo, erekcja znacznie się poprawiła, a czas trwania seksu wzrósł. Czuję się świetnie. Zdecydowanie warto kupić. Patrząc na jego cenę względem jakości, mógłbym zapłącić za niego parę razy więcej, gdyż rezultaty są zaskakujące!

Marek Domagalski

Zamówiłem ten środek około miesiąca temu i w ciągu tygodnia poczułem efekt. Myślałem, że będę musiał iść na operację, ale teraz wszystko się zmieniło. Mam 54 lata i czuję się jak 34-latek, nawet się tego nie spodziewałem :)

Adrian Wolczak

Jestem gotowy potwierdzić każde słowo! Ten lek jest po prostu super! Kupiłem go niedawno, pół miesiąca temu i zapomniałem o problemie. Miałem zapalenie gruczołu krokowego, chociaż przez długi czas nie byłem w stanie go wyleczyć. Poza tym erekcja znacznie się poprawiła i mam chęć na seks znacznie częściej! Polecam wszystkim, zwłaszcza mężczyznom po 40. roku życia. Dziękuję Prostonel.

Wiktor

Koledzy, nie zwlekajcie, jeśli zapalenie gruczołu krokowego stanie się przewlekłe, doprowadzicie do raka prostaty, jeden z moich krewnych niestety zmarł z tego powodu, więc przy pierwszych oznakach natychmiast poszedłem do lekarza. Przez rok chodziłem do lekarzy, ale nic się nie zmieniło. Będę leczył się z Prostonel. Jest to niezawodny środek.

Andrzej Koszkowicz

Przez ostatnie półtora roku miałem problemy z prostatą, masowałem, brałem pigułki, ale to nie pomogło. Z Prostonel wręcz przeciwnie, rozwiązałem wszystkie problemy w ciągu dwóch tygodni, a teraz naprawdę zapomniałem o zapaleniu gruczołu krokowego, chociaż lekarz powiedział, że choroba stała się przewlekła i że niewiele można pomóc.

Mariusz Dowalek

Mogę zagwarantować efekt. Sam spróbowałem. Wcześniej brałem antybiotyki, masowałem, próbowałem wszelkiego rodzaju zabiegów. Ale po kilku miesiącach problemy z prostatą zaczęły od nowa. Po kuracji Prostonel minęły 4 miesiące i zapomniałem, że kiedykolwiek miałem zapalenie gruczołu krokowego.

Andrzej

Zacząłem leczyć się słynnym lekiem Afala, przyjmowałem go na receptę przez prawie dwa miesiące i nie było żadnych rezultatów. Nie czułem się lepiej i coraz częściej biegałem do toalety. Leczenie dodatkowo pogorszyło sytuację. Tutaj w Internecie znalazłem Prostonel. Pomyślałem, że fajnie byłoby spróbować jeszcze raz. Prostonel całkowicie rozwiązał mój problem, a do tego trwało to zaledwie 2 tygodnie!

Arkadiusz Łochoczyński

Nigdy nie myślałem, że pewnego dnia usłyszę tę straszną diagnozę. Dla młodego faceta jest to zaburzenie zarówno jego życia seksualnego, jak i pewności siebie. Ale nie rozpaczałem i próbowałem kompleksowo leczyć się praoma sposobami, jak i u lekarzy. Nie żałowałem pieniędzy na leczenie. Byłem leczony przez długi czas, ale ostatecznie pomogł mi Prostonel! Nie mogłem sobie nawet wyobrazić, że działa szybko i skutecznie

Stefan Romański

Chłopaki, to jest po prostu okropne. Od pięciu lat żyję z zapaleniem gruczołu krokowego! Mam zaostrzenia do 5 razy w roku! Wydaje się, że jest trochę lepiej, ale potem wszystkie objawy powracają. Żaden lekarz, z wyjątkiem antybiotyków, nie wie, co mi doradzić. Tylko natychmiastowa ulga pojawia się od nowa! Mam dość przyjmowania antybiotyków, wydaje mi się, że ciało nie może ich dłużej tolerować. Co myślicie, Prostonel pomoże?

Kamil

Leczyłem zapalenie gruczołu krokowego za pomocą Afali, kupiłem je w 2000 roku. Robiłem również specjalne ćwiczenia, aby zmniejszyć rozmiar prostaty, co oczywiście mi pomogło, ale potem wszystko zaczęło się od nowa i musiałem powtórzyć przebieg leczenia. Prostonel sprawił, że do teraz nie miałem ani jednego nawrotu choroby.

Marta

Mój mąż również miał problemy, przez długi czas próbowaliśmy dojść do siebie, ale nam się nie udało. Następnie lekarz powiedział nam, że bakterie, które spowodowały zakażenie, były już przyzwyczajone do antybiotyków, które zażywał mój mąż. Potem nam doradził Prostonel. Mój mąż kupił mu butelkę whisky jako wyraz wdzięczności.

Jacek Nowakowski

Cóż, Prostonel nie ma odpowiedników na rynku. Ten lek zapobiega nawet ryzyku raka. To jest jedyny lek, który działa w 100%. Doświadczyłem jego wpływu na siebie, a on pomógł również dwóm moim innym przyjaciołom. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że nie jest to moja osobista opinia, ale doświadczenie kilku osób.